Clinic Korfbalstars jeugd Lintjo

1.JPG

Op woensdag 13 september kregen alle jeugdleden van Lintjo een Clinic aangeboden door Korfbalstars. Marvin Piepers en Femke Faber, spelers van de selectie van LDODK verzorgden de clinic. Alle jeugd was opgedeeld in 2 leeftijdsgroepen en iedere groep kreeg een clinic van een uur.

Verschillende oefeningen werden aangeboden en iedereen was fanatiek bezig. Als afsluiting mochten de kinderen nog in groepjes een partijtje tegen de 2 sterspelers spelen. De spelers en het publiek genoten ervan! Tijdens de clinic van de jeugdleden waren alle ouders van jeugdleden welkom op de ouderavond. In een korte bijeenkomst zijn ouders bijgepraat over onze club en is er verteld wat er zoal binnen onze club gebeurd. Ouders hebben de ‘spelregels’ van Lintjo op papier meegekregen. Een prima opkomst bij de ouderavond en daar zijn we als club blij mee.

image_6483441.JPG